Korupcijos prevencija

Gerbiami pacientai,

           Bet kokio kyšio davimas ar ėmimas (korupcijos atvejis) yra kriminalinis nusikaltimas, o jo dalyviams gresia baudžiamoji atsakomybė. Kviečiu pacientus ir jų artimuosius atsisakyti šios ydingos tradicijos, nes tai būtų įstatymo pažeidimas, be to, tai sudarytų sąlygas korupciniams veiksmams plisti visoje įstaigoje.  Kiekvienas pacientas, pasirinkęs gauti paslaugas viešojoje įstaigoje Kretingos PSPC ,sulauks ne tik kokybiško ir profesionalaus aptarnavimo, bet ir malonaus bendravimo, šilto dėmesio, už ką medikams dėkojama ne „pakiša“,o  nuoširdžiu „Ačiū“  ir įsipareigojimu rūpintis savo sveikata.

          Jei turite žinių arba pagrįstų įtarimų apie VšĮ Kretingos PSPC  darbuotojo padarytas, daromas ar ketinamas daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas, prašome apie tai pranešti  elektroniniu paštu info@kretingospspc.lt, telefonu (8 445) 77611 darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

           Norime atkreipti dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje.

 

VšĮ  Kretingos PSPC  vyr. gydytojas  Arnas Juškys
 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas